Prva pobjeda Igokee u novoj sezoni

Košarka 09. okt 201808:46 > 08:48
Fena / Hina

Bh. predstavnik u ABA ligi Igokea pobijedila je u Zagrebu domaću Cibonu 86:84 u posljednjem susretu 2. kola regionalne lige.

Cibona je imala deset poena viška u trećoj četvrtinu, no “Vukovi” su uspjeli prokockati tu prednost u posljednjih deset minuta igre.

Filip Adamović pogodio je za dva poena četiri sekunde prije kraja, a na drugoj strani Igor Marić uz zvuk sirene nije uspio pogoditi tricu za pobjedu Cibone.

Josip Bilinovac s 18 i Johndre Leon Jefferson s 15 poena bili su najefikasniji kod Cibone, dok je Tomislav Zubčić ubacio 24 poena za Igokeu, a Sava Lešić u pobjedu je ugradio 19 pogodaka i 15 skokova.

Igokea ima po jednu pobjedu i poraz, dok je Cibona u dva uvodna susreta upisala dva poraza.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter| Facebook i UŽIVO na ovom linku.