Počela nova NBA sezona: Netsi razbili Warriorse, Clippersi bolji od Lakersa

Košarka 23. dec 202009:33 > 09:35
Reuters/Kirby Lee-USA TODAY Sports

Košarkaši Brooklyn Netsa uvjerljivo su sa 125-99 svladali Golden State Warriorse u svom Barclays Centeru na otvaranju nove, 75. NBA sezone.

Momčad pod vodstvom Stevea Nasha je na pogon Kyrieja Irvinga i Kevina Duranta već u prvoj četvrtini ‘razbila’ Golden State ubacivši 40 poena (40-25), a potom je iz četvrtine u četvrtinu prednost domaće momčadi rasla do najvećih 38 koševa prednosti.

Kyrie Irving je svih 26 poena ubacio u prvom poluvremenu, a uz to je imao po četiri skoka i asistencije. Kevin Durant je završio dvoboj sa 22 poena, pet skokova te po tri asistencije i osvojene lopte. Stephen Curry je za Goden State postigao 20 poena.

U drugoj utakmici koja je odigrana sinoć Los Angeles Lakersi su ponovo poraženi od Los Angeles Clippersa na otvaranju sezone. Clippersi su slavili rezultatom 116:109. U redovima pobjednika 33 poena postigao je Paul George, dok je Kawhi Leonard postigao 26 poena. Kod Lakersa LeBron James je postigao 22 poena.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad