Džanan Musa nasmijao špansku javnost (VIDEO)

Košarka 16. jan 202311:30 0 komentara
Real Madrid Basket

Košarkaši Real Madrida jučer su slavili pobjedu protiv Granade rezultatom 82:62 i tako produžili pozitivnu seriju na pet uzastopnih pobjeda.

Glavno ime susreta je opet bio reprezentativac Bosne i Hercegovine Džanan Musa koji je meč završio sa 20 poena za skoro 23 minute koje je proveo na parketu.

Član Reala igra zaista sjajno ove sezone te je postao najvažniji igrač u sistemu trenera Matea Chusa i barem se za sada čini da mu je dolazak u glavni grad Španije bio odličan potez.

Pored odlične partije, Musa je nasmijao sve kada je nakon utakmice novinara nazvao “bratom”.

“Brate, Sergio i ja smo slavili jer smo se tako dogovorili. To je bila takva utakmice u kojoj smo u prvom poluvremenu postigli svega dvije trojke iz 17 pokušaja, to nije normalno za nas tako da se nadam da ćemo se vratiti našoj uobičajenoj formi u nastavku sezone” izjavio je najbolji košarkaš Reala.

Real je trenutni prvi na tabeli domaćeg prvenstva.