Srbija doživjela šok u Nišu, ispustili 10 poena prednosti

Košarka 04. jul 202222:20 0 komentara
FIBA

Košarkaška reprezentacija Srbije poražena je u odgođenoj utakmici u Nišu od Belgije 74:73 u utakmici kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo.

Utakmica je prvenstveno trebala biti odigrana u nedjelju, ali je nakon nešto više od dvije minute, pri vodstvu gostiju 6:3, prekinuta jer su se pokvarila svjetla u dijelu dvorane.

No, utakmica je nastavljena u ponedjeljak i završila je porazom Srbije. Na pet minuta do kraja utakmice Srbija je imala deset poena prednosti, koje su ispustili.

Srbija nije završila natjecanje, ali se samo jedna pobjeda prenosi u daljnju fazu kvalifikacija, budući da su “Orlovi” protiv Belgije izgubili dva puta, a s Latvijom su izgubili jednu utakmicu, a jednu su dobili.

Ostaje za vidjeti kako će se Srbija suprotstaviti Grčkoj, Turskoj i Velikoj Britaniji igrom koju su pokazali prethodnih dana.