Pogledajte zašto u Belgiji svi pričaju o hrvatskom golmanu!

Nogomet 27. dec 201608:34 > 08:39
Screenshot

Sjećate se Mateja Delača? Bivši golman Intera iz Zaprešića i bivši član omladinskih selekcija belgijske reprezentacije danas je član belgijskog Mouscrona gdje igra na posudbi iz Chelseaja.

U 21. kolu belgijskog prvenstva Mouscron je gostovao kod Club Bruggea, a Delač se nije baš proslavio.

Njegova je momčad vodila 1:0 golom Nkeke još iz osme minute, ali u 61. minuti Van Rhijn je zapucao iz dalekometnog slobodnjaka, a lopta je Delaču neshvatljivo ušla u mrežu iako je stajao baš u kutu u koji je suparnik pucao.

Ni gledatelji ni njegovi suigrači ni suparnici nisu očekivali gol, ali lopta je nekako završila u mreži, piše Jutarnji list.

Sedam minuta kasnije Vossen je zatresao Delačevu mrežu i Club Brugge je na kraju slavio 2:1.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.