Barceloni poništen čist pogodak protiv Betisa

Nogomet 29. jan 201714:04 > 14:07
Screenshot

Barcelona je u 20. kolu španske Primera lige gostovala kod ekipe Betisa i odigrala nerješeno 1:1, prvenstveno zahvaljujući velikoj sudijskoj greški kada im nije priznat regularan gol.

Betis je u vodstvo došao u 75. minuti.

Stativa, prečka i na kraju – gol, a strijelac vodećeg pogotka bio je Alegrija koji se najbolje snašao u kaznenom prostoru nakon velike gužve.

Odmah nakon toga velika šansa za Barcelonu i nevjerovatna greška sudija. Barci nije priznat čist gol u 77. minuti! Prosto je neobjašnjivo kako sudije ovo nisu vidjele. Zatim je sa gol linije skinut još jedan udarac izabranika Luisa Enrikea.

Ipak, Barcelona stiže do izjednačenja u 90. minuti. Genijalan pas Lea Messija i rutinska završnica Suareza za izjednačenje i jedan bod za Enriqueove momke. Luda utakmica o kojoj će se sigurno još oričati narednih dana.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.