Hercegovački derbi pripao Zrinjskom, Radnik slavio u Tuzli

Nogomet 29. jul 201721:52 > 21:54
Facebook/HŠK Zrinjski Mostar

Završena su i druga dva susreta drugog kola BH Telecom Premijer lige BiH, koja su bila na rasporedu za subotu, 29. jula.

Ekipa Radnika priredila je iznenađenje u Tuzli nadigravši Slobodu. Tim iz Bijeljine do gola je došao u 90. minuti meča, kada je pogodio Durić.

Spomenimo i to da je Sloboda od 75. minute igrala sa igračem manje, kada je isključen napadač Sulejman Krpić.

U hercegovačkom derbiju koji je odigran u Mostaru, ekipa Zrinjskog savladala je Široki Brijeg, minimalno 1:0.

Jedini gol na susretu postigao je Jović u 72. minuti, kada je pogodio sa bijele tačke.

Podsjećamo, danas su u terminu od 17 sati odigrana dva meča. Mladost iz Doboja kod Kaknja slavila je pobjedu od 2:1 protiv Željezničara, dok su Vitez i Krupa remizirali 1:1.

U nedjelju, 29. jula GOŠK iz Gabele će ugostiti Borac iz Banjaluke, dok Sarajevo gostuje Čeliku u Zenici.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.