Kramarić tragičar Hoffenheima, Liverpool u prednosti

Nogomet 15. aug 201722:39 > 22:41
Reuters

Odigrano je pet mečeva u kvalifikacijama za plaman u Ligu prvaka u sezoni 2017/2018.

U poslijepodnevnom terminu Qarabag je sa 1:0 savladao Kopenhagen, a jedini gol postigao je Madatov u 25. minuti.

Kiparski APOEL je ostvario kapitalnu prednost uoči revanša, jer su sa 2:0 savladali Slaviju iz Praga.
Ivan de Camargo je u drugoj minuti pogodio za 1:0, a konačan rezultat postavio je Aloneftis u 10. minuti susreta.

Najzanimljiviji meč večerašnjeg programa odigran je u Sinsheimu, u Njemačkoj gdje je Hoffenheim ugosio Liverpool.

Mogli su domaći povesti već u 12. minuti, ali je Kramarić promašio jedanaesterac. To je kaznio Alexander-Arnold u 35. minuti golom za vodstvo gostiju.

U 74. minuti, Nordveit postiže autogol, a tračak nade domaćima dao je Uth tri minute prije kraja.

Bh. stoper u timu Hoffenheima, Bičakčić igrao je do 51. minute.

Lisabonski Sporting je remizirao sa Steauom iz Bukurešta, a nakon 90 minuta igre – susret je završop bez golova. Posljednji meč večerašnjeg programa odigran je u Švicarskoj.

Young Boysi su poraženi od CSKA iz Moskve sa 0:1. Kasim je u 91. minuti pogodio sopstvenu mrežu.