Nogometašice BiH izgubile od Engleske

Nogomet 10. apr 201818:21 > 18:23
N1

Najbolje nogometašice Bosne i Hercegovine izgubile su od selekcije Engleske s 2:0, u susretu petog kola kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, odigranom u Trening centru Nogometnog saveza BiH u Zenici.

U prvom poluvremenu utakmice pogodaka nije bilo, a Engleska dolazi do vodstva u 56. minutu kada je gol postigla Duggan.

Do isteka regularnog dijela utakmice promjene rezultata nije bilo, a Engleska dolazi do drugog gola na ovom meču u trećoj minuti sudačke nadoknade, kada je gol s bijele tačke postigla Taylor.

Naredni meč nogometašice BiH igraju 7. jula u gostima protiv selekcije Velsa.

Izabranice Samire Hurem zauzimaju četvrto mjesto u kvalifikacionoj grupi 1 s jednom pobjedom i tri poraza, a Engleska se s Velsom bori za prvo mjesto u grupi.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez dozvole. N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook i UŽIVO na ovom linku.