Željezničar ispustio dva boda u Gabeli

Nogomet 31. mar 201918:45 > 18:47
FK Željezničar

Nogometaši Goška i Željezničara odigrali su danas u Gabeli neriješeno 1:1, u susretu 24. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Gosti iz Sarajeva poveli su u 30. minuti golom Ermina Zeca. Mujezinović je glavom prebacio defanzivca GOŠK-a, Zec se ubacio i poluvolejom šutirao te pogodio mrežu domaćih.

U 56. minuti domaći su izjednačili. Hasanović je dugo vukao loptu, dodao do Ereiza koji je izašao pred gol Željezničara, prošao pored Kjosevskog koji ga ruši, a glavni sudija je pokazao na bijelu tačku. Siguran sa 11 metara bio je Mirsad Ramić.

Do kraja se rezultat nije mijenjao.

U narednom kolu Željezničar na Grbavici dočekuje gradskog rivala i lidera na tabeli, ekipu Sarajeva, dok Gošk ide u goste Širokom Brijegu.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad