Brentford prvi finalist doigravanja za Premier ligu

Nogomet 29. jul 202022:59 > 23:00
Ilustracija

Nogometaši Brentforda postali su prvim finalistima doigravanja za englesku Premier ligu, nakon što su u uzvratnom dvoboju svladali Swansea sa 3-1 (2-0) i tako dostigli prednost od 1-0 koju su gosti imali iz prve utakmice.

Watkins je u 11. minuti doveo domaću momčad u vodstvo, a već u 15. minuti Marcondes je pogodio za 2-0. U prvoj minuti drugog poluvremena Mbeumo donio tri gola prednosti Brentfordu. U 78. minuti Brewster je iskoristio pogrešku domaće obrane i lobom postigao pogodak nade za Swansea. Međutim, na tome je ostalo pa će Brentford igrati 4. kolovoza na Wembleyju za promociju u Premier ligu.

Suparnika će “pčele” doznati u četvrtak, kad će Fulham na svom Craven Cottageu braniti prednost od 2-0 s gostovanja u Cardiffu.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad