Ekipa Josea Mourinha postavila povijesni rekord u Premierligi

Nogomet 20. sep 202015:17 > 15:21
(Photo by Andrew Boyers - Pool/Getty Images)

U silovitom preokretu ostvarenom u drugom poluvremenu nogometaši Tottenhama u nedjelju su u 2. kolu Premierlige u gostima dobili Southampton s 5-2.

Domaćini su poveli pogotkom Dannyja Ingsa u 32. minuti. No, onda je Korejac Heung-min Son zabio četiri pogotka (45+2, 47, 64, 73), sva četiri na asistencije Harryja Kanea, a potom se i Harry Kane u 82. minuti upisao u strijelce.

U drugom poluvremenu igrači Josea Mourinha polukontrama su “izludili” domaćine. Poraz Svetaca ublažio je svojim drugim pogotkom Danny Ings u 90. minuti iz penala.

U nedjelju se igrai derbi kola između Chelseaja i Liverpoola, a koji možete pratiti uživo na Sportklubu.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad