Naslovnice ovog jutra u Italiji: Katastrofalni VAR i sudije, Džeko i Zlatan

Nogomet 27. okt 202010:00 > 10:01
Corriere dello Sport/La Gazzetta dello Sport

U italijanskoj Seriji A sinoć je odigran derbi susret petog kola, a na stadionu San Siro Milan i Roma podijelili su bodove odigravši 3:3. Susret su obilježile katastrofalne odluka sudija, kako na terenu tako i u VAR sobi.

Milan je poveo u trećoj minuti susreta preko Ibrahimovića, a desetak minuta kasnije Džeko je izjednačio rezultat. Do kraja susreta Ibrahimović je još jednom pogodio s bijele tačke, a jedan jedanaesterac uspješno su realizovali i Rimljani. Jutro nakon utakmice u Italiji se mnogo govori o dosuđenim penalima.

“Noć na San Siru puna incidenata: Milan zaustavljen”, piše Gazzetta dello Sport.

Gazzetta dello Sport

“Roma se vratila tri puta, sudije i VAR katastrofalni. Ibrin pogodak otvorio utakmicu, Džeko odmah uzvratio”, navodi milanska Gazzeta.

Rimski Corriere dello Sport također navodi katastrofalne odluke sudija.

Corriere dello Sport

“Sudija i VAR negativno utjecali na remi. Dva izmišljena penala, po jedan za obje ekipe: Roma se tri puta vratila protiv Milana”, piše Corriere dello Sport.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad