Uščuplić: Primili smo dva naivna gola

Nogomet 15. jul 201507:14 > 07:15
Anadolija

Šef stručnog štaba Fudbalskog kluba Sarajevo Dženan Uščuplić, nakon poraza svoje ekipe od Lecha sa 0:2 u prvom susretu drugog kola kvalifikacija Lige prvaka, izjavio je da su se njegovi igrači "dobro suprotstavili kvalitetnoj ekipi Lecha, kojoj su dozvolili minimalne prilike".

Poljaci nisu napravili ni jednu konkretnu šansu na utakmci, ali nažalost primili smo dva naivna gola. To je danak igranja u Evropi, obzirom da Lech igra kvalitetne utakmice u domaćem prvenstvu i Evropi. Imamo negativan rezultat i morat ćemo odmoriti neke igrače koji su večeras počeli utakmicu“, izjavio je Uščuplić.

On je dodao da su u prvih 15 minuta njegovi igrači imali preveliki respekt prema protivniku, ali da se u nastavku vidjelo “da su se mogu nositi s ekipom Lecha i bilo je puno drugačije”.

Revanš susret igrat će 22. jula Poznanu.