Ludilo na Bernabeu: Poker Balea u meču sa 12 golova

Nogomet 20. dec 201518:17 > 18:27
Screenshot

Prosto nevjerovatan meč odigran je na Santiago Bernabeu gdje je Real Madrid sa 10:2 pobijedio ekipu Rayo Vallecana, a gosti su nakon 12 minuta vodili sa 2:1.

Ipak, crveni karton koji je dobio Tito zbog agresivnog starta dosta je olakšao situaciju Realu, koji je malo nakon toga izjednačio. Pogotovo nakon što je zbog drugog žutog kartona iskuljučen i Baena, Real je počeo svoju paljbu ka golu Rodrigueza, u koju su do poluvremena strapli četiri gola.

Pet golova i dva crvena kartona su na Bernabeu stadionu viđena do 30. minute, praktično se pobjednik znao, ali nije bio poznat konačan ishod susreta. Gosti iz predgrađa Madrida sa dva igrača manje, i to desnim bekom i zadnjim veznim prosto nisu imali rješenja za Real koji se mogao “igrati” kako je želio na svom terenu.

U nastavku, Blancosi su uspjeli postići još šest golova i tako postaviti ovosezonski rekord španske Primere.

Golove za Real postigli su Danilo, dva puta je pogađao Ronaldo, hat-trick je upisao Benzema, dok je gareth Bale četiri puta bio precizan na ovom meču.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.