VIDEO | Ovako se slavi pobjeda nad ljutim protivnicima

Nogomet 06. jan 201612:40 > 12:45
Screenshot

Veliki derbi italijanske lige u okviru 18. kola odigrale su ekipe Genoe i Sampdorije, inače veliki rivali Serie A. Nakon 90 minuta, rezultat je glasio 2:3, a kamere su u svečanoj loži zabilježile interesantan detalj.

Naime, nakon trećeg gola Sampdorije, u 49. minuti kojeg je postigao Soriano, predsjednik ovog tima Massimo Ferrero napravio je pravi show.

On je doslovno skakao od sreće, i pozdravljao svoje igrače, a reakcija koja je zabilježena kamerom će vam reći više od bilo kakvih riječi.

Inače, Sampdorija je kao što smo rekli u 49. minuti vodila sa 3:0 u gostima kod Genoe, ali su domaći “zbog opuštanja” suparnika uspjeli postići dva gola i učiniti kraj meča nešto neroznijim. Na sreću po njih, uknjižili su sva tri boda.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.