VIDEO | Velemajstorije u režiji Benzeme i Ronalda

Nogomet 17. jan 201618:13 > 18:16
Reuters

Real Madrid djeluje preporođeno od kako je kormilo preuzeo Zinedine Zidane, a to su još jednom dokazali na meču kojeg su igrali protiv Sporting Gijona. Gosti su savladani sa 5:1, a susret je podsjećao na igru "Viktorija", budući da se pretežno igralo na jedan gol.

U intervalu od sedme do 18. minute, Kraljevi su postigli četiri gola. Prvo je Bale pogodio na ubačaj Kroosa iz kornera, da bi dvije minute kasnije, u 9. minuti strijelac bio i Ronaldo, koji je lijepo primio loptu, a potom iz okreta pogodio mrežu.

Lijep gol Ronalda “ponišio” je Benzema “letećim volej udarcem”, a loptu mu je poslao Gareth Bale. To se dešavalo u 12. minut, a u 18. Ronaldo na dodavanje Carvajala pogađa za 4:0.

Do poluvremena, lob pas Isca u gol je pretvorio ponovo Benzema, nakon što se lijepo snašao u šesnaestercu Gijona.

U 62. minuti, čast gostiju spasio je Lopez, koji je smanjio na 5:1, postavivši konačan rezultat.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.