Igrač PAOK-a nakon crvenog natjerao sudiju da se rukuju

Nogomet 03. mar 201609:30 > 09:36
Snapshot

Utakmica grčkog Kupa između velikih rivala PAOK-a i Olympiakosa u Solunu prekinuta je u 89. minuti zbog navijačkih nereda pri rezultatu 1:2.

PAOK je poveo u 9. minuti preko Maka nakon sjajne asistencije bivšeg igrača FK Sarajevo Gojka Cimirota. Gosti su preokrenuli golovima u 27. i 57. minuti Estebana Cambiassa i Torrijosa.

Međutim strasti su se razbuktale u 89. minuti nakon što je sudija pokazao crveni karton strijelcu pogotka za PAOK. Nekoliko navijača je utrčalo u teren, baklje su se počele ubacivati u teren, pa je sudija poslao igrače u svlačionicu.

Zanimljiva scena je zabilježena nakon crvenog kartona igraču PAOK-a.

Naime on je prišao sudiji u namjeri da se ruku, no sudija je to odbio. Ipak Mak nije želio odustati pa je uhvatio djelioca pravde za ruku i natjerao ga da se pozdrave.

N1 pratite putem aplikacija za Android | iPhone/iPad i društvenih mreža Twitter | Facebook.