VIDEO| Jedino je Franck Ribery bio "razočaran" golom Mullera

Nogomet 12. mar 201620:55 > 21:00
N1

Fudbaleri Bayerna na svom stadionu savladali su Werder sa 5:0, i tako se učvrstili na prvoj poziciji Bundeslige.

Pobjeda Bayerna bila je očita već u devetoj minuti kada je Thiago Alcantara savladao golmana gostiju, a niz su nastavili Muller dva puta, Robert Lewandowski, te ponovo Alcantara u 90. minuti za konačnih 5:0.

Posebno je bio interesantan trći gol Bavaraca, kojeg je postigao Muller, a jedini koji je bio razočaran tim golom bio je Francuz Franck Ribery.

Naime, nakon izvedenog kornera, Ribery se lijepo namjestio i volej udarcem uputio loptu koja je išla u mrežu – ali je golman Werdera krajnjim naporima odbranio prekrasan šut.

Na njegovu nesreću, lopta je stigla do nogu Mullera, koji je silovito zakucava u mrežu.

Istina je ta da je Riberyjev udarac ušao – bio bi to sigurno gol sezone, ovako – Nijemac je povećao svoj konto golova u tekućoj sezoni.