Ahmedhodžiću cijeli meč u važnoj pobjedi Bordeauxa za opstanak

Nogomet 10. apr 202215:05 0 komentara
FC Girondins de Bordeaux

Bh. reprezentativac odigrao je cijeli susret u dresu Boredauxa protiv Metza. Žirondinci su slavili 3:1 i upisali krucijalno važnan trijumf u borbi za opstanak.

Nije dobro počelo za klub defanzivca reprezentacije BiH, jer je kamerunski napadač Didier Lamkel Ze pogodio mrežu Bordeauxa u 21. minuti. To je bio i rezultat prvog poluvremena.

Izjednačio je Bordeaux na otvaranja drugog poluvremena. Igrala se 52. minuta kada je odbrambeni igrač Ricardo Mangas pogodio za izjednačenje.

M'Baye Niang pogađa za preokret tima Davida Guiona na isteku 68. minute, a konačnih 3-1 postavlja Ui-Jo Hwang dvije minute prije isteka regularnih 90 minuta.

Anel Ahmedhodžić odigrao je cijelu utakmicu za Bordeaux.