Barca protutnjala kroz Elche: Dominirao Lewa, proradio i Fati (VIDEO)

Nogomet 01. apr 202322:58 0 komentara
M. RAMON / AFP

Nastavlja Barselona siguran hod ka titulu. Katalonci su na gostovanju deklasirali fenjeraša Elče 4:0.

Robert Lewandowski je načeo domaće u 20. minutu. Odlično je regagovao na asistenciju Arauja i doveo svoj tim u vodstvo. Ovim rezultatom je završeno prvo poluvrijeme.

Raspucali su se igrači Barse u nastavku. Ansu Fati je pogodio u 56. minutu za 2:0. Gol pronađite OVDJE.

Lewandowski je drugim golom na meču deset minuta kasnije povećao na 3:0, dok je konačan rezultat postavio Ferran Torres u 70. minutu.

Sada Barcelona ima 71 bod, 15 više od drugoplasiranog Reala uz meč više. Elche je sa 13 bodova zakucan za dno tabele i uskoro će se i formalno preseliti u Segundu.