Bayern razigran nakon pauze, konačno presjekao loš niz (VIDEO)

Nogomet 30. sep 202222:28 0 komentara
REUTERS/Andreas Gebert

U prvom meču osmog kola Bundeslige, fudbaleri Bayerna pokazali su da im je prijala pauza i pobjedom protiv Bayera prekinuli su konačno niz od četiri meča bez pobjede u ligi. Bayern je pobjedu upisao rezultatom 4:0.

Pokazala je ekipa Juliana Nagelsmanna kako umije i može da igra.

Nakon lijepe akcije koju je Bayern započeo ispred svog gola, a nakon samo dva i po minuta igre, Leroy Sane šalje loptu u mrežu i donosi domaćinu prednost.

Već u 17. minutu Thomas Muller je odlično pronašao asistenta za prvi gol Jamala Musialu koji pogađa za 2:0.

A onda, konačno pred domaćim navijačima, gol postiže i Sadio Mane, u svom stilu nakon dodavanja Musiale. Igrao se 39. minut.

Imao je Bayern mnogo prilika i u nastavku, ali se ne može reći da nije pokušavao i gost. Ipak, na četvrti gol na meču čekalo se sve do pred kraj utakmice. Okliznuo se Lukas Hradecky kada je pokušao da pošalje loptu iz svog kaznenog prostora, dobro je to pratio i iskoristio Thomas Muller za konačnih 4:0.