Chelsea ponovno nemoćan protiv uvjerljivog Cityja

Nogomet 08. jan 202320:06 0 komentara
REUTERS/Molly Darlington

Nakon što su prije nekoliko dana izgubili od Manchester Cityja 1:0 u prvenstvu, Chelsea je i ovaj put izgubio u FA Cupu i to uvjerljivije, 4:0.

Sve je krenulo loše po Chelsea u 23. minuti kada je prekrasan gol iz slobodnog udarca zabio Riyad Mahrez. Samo sedam minuta kasnije Građani povisuju na 2:0 golom Juliana Alvareza iz penala, a konačan udarac Chelseaju u prvom poluvremenu zadao je Phil Foden golom u 38. minuti.

Mahrez je sve lijepo zaokružio još jednim golom, jedinim u drugom dijelu, iz penala u 85. minuti za konačnih 4:0.

Izabranike Pepa Guardiole bi u četvrtoj rundi mogao čekati još jedan londonski velikan, Arsenal koji sutra igra kod Oxford Uniteda.