Chiellini postao hit na društvenim mrežama, Dybala ga zbunjeno gledao

Nogomet 17. apr 202212:19 0 komentara
screenshot/Youtube.com

Defanzivac Juventusa Giorgio Chiellini postao je hit na društvenim mrežama nakon utakmice koju je njegov Juventus odigrao protiv Bologne tokom vikenda.

Naime, početkom drugog poluvremena, pri rezultatu 0:0, italijanski stoper je privukao pažnju jednog od protivničkih fudbalera (najvjerovatnije Marka Arnautovića, napadača Bologne), a zatim pravio grimase i palacao jezikom.

Sve je to sa strane posmatrao Chiellinijev saigrač Paulo Dybala, koji je bio zbunjen cijelim prizorom.

Nije se, međutim, zbunio Arnautović, koji je gostujući tim doveo u vodstvo u 53. minuti utakmice.

Juventus je do kraja meča ipak uspio izjednačiti golom Dušana Vlahovića pred sami kraj meča.