Golčina bivšeg Zmaja Harisa Medunjanina protiv Feyenoorda (VIDEO)

Nogomet 12. jan 202321:39 0 komentara
PEC Zwolle

Fudbaleri nizozemskog drugoligaša Zwollea, trenutno igraju protiv Feyenoorda u šesnaestini finala Kupa Nizozemske.

Rezultat pred kraj poluvremena je 2:1. Vodeći pogodak za ekipu iz druge lige Nizozemske postigao je bivši reprezentativac BiH Haris Medunjanin u 3. minuti utakmice. Na isteku pola sata igre Mats Wieffer donio je izjednačenje roterdamskom sastavu na asistenciju Alireze Jahanbakhsha. Pet minuta kasnije Wieffer je asistirao Danilu za potpuni preokret.

Medunjanin je bio i član zlatne generacije Zmajeva, koje je Safet Sušić odveo na Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine. Bh. veznjak je u karijeri dres nacionalnog tima oblačio 60 puta i zabio devet golova.