Golčina Vlahovića za Juve, domaći kiks Napolija

Nogomet 31. aug 202222:53 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Nogometaši Juventusa pred svojim su navijačima svladali Speziju sa 2:0 u dvoboju 4. kola talijanske Serie A, dok je Napoli kod kuće odigrao samo 1:1 protiv Leccea.

Juventus je do vodstva stigao u 9. minuti kada je mrežu gostiju zatresao Dušan Vlahović sjajno izvedenim slobodnim udarcem. Konačnih 2:0 postavio je Arkadiusz Milik u drugoj minuti sučevog dodatka na kraju dvoboja.

Gosti su imali prvi priliku za vodstvo u 25. minuti, ali je Lorenzo Colombo propustio realizirati kazneni udarac. Samo dvije minute poslije je makedonski reprezentativac Elif Elmas donio re prednost Napoliju.

Colombo se iskupio za promašeni jedanaesterac u 31. minuti, sjajnim pogotkom u rašlje za 1:1. Iako je domaća momčad bila nadmoćna u drugom poluvremenu, Napoli do novog pogotka nije došao pa je Lecce odnio veliki bod sa stadiona Diego Armando Maradona.