Haalandov otac napravio skandal u Madridu: Navijače Reala gađao hranom? (VIDEO)

Nogomet 10. maj 202309:11 0 komentara
Screenshot

Alfie Haaland, otac fudbalera Manchester Cityja Erlinga Haalana napravio je problem na meču sa Real Madridom.

Real i City su na stadionu Santiago Bernabeu odigrali 1:1 u prvom meču polufinala Lige prvaka. Real je poveo golom Viniciusa Juniora u 36. minutu na asistenciju Eduarda Camavinge, dok je Kevin De Bruyne izjednačio u 67. minutu na dodavanja Ilkaya Gundogana.

Međutim, nije se sva akcija dešavala na terenu, pošto je Alfie-Inge Haaland, otac napadača “Građana“ morao da napusti ložu na stadionu.

Navodno je gađao navijače Reala hranom i vrijeđao ih je, na šta su organizatori utakmice reagovali.

Navijači su poslije razmjene uvreda vikali u jednom trenutku “adios“ (zbogom prim. aut) 50-godišnjem bivšem fudbaleru, a snimak tog incidenta postao je viralan na internetu.