Hadžiahmetović debitovao u porazu Besiktasa

Nogomet 04. feb 202316:52 0 komentara
Besiktas

Fudbaleri Besiktasa poraženi su u susretu 23. kola turske Super lige od Sivasspora minimalnim rezultatom 1:0.

Trenutak odluke desio se u 23. minuti kada je Saiz nakon asistencije Caiceda zatresao mrežu Gunoka.

Propustio je Besiktas do kraja susreta nekoliko solidnih prilika, ali na kraju zanimljivo nisu uspjeli uputiti niti jedan udarac u okvir gola rivala.

Debi za Besiktas upisao je i reprezentativac Bosne i Herecgovine Amir Hadžiahmetović koji je za svoj novi klub odigrao čitav meč.

U prvom susretu turskog šampionata odigranom danas Karagumruk je sa 0:2 u gostima bio bolji od Ankaragucua. Cijeli meč za Ankaragucu kao kapiten odigrao je Nihad Mujakić, dok je Andrej Đokanović debitovao za novi klub. U igru je ušao u 75. minuti.