Hadžiahmetović autor gola i asistencije protiv Gaziantepa (VIDEO)

Nogomet 17. apr 202214:14 > 14:50 0 komentara
Konyaspor

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Amir Hadžiahmetović pogodio je danas za svoj Konyaspor u utakmici 33. kola turske Superlige.

Konya je na domaćem terenu igrala prvu utakmicu na programu danas i to protiv Gaziantepa, a naš fudbaler našao se u početnoj postavi Konye.

Domaći su došli do vodstva u 32. minuti preko Cikicija, a vodstvo su udvostručili nekoliko minuta prije odlaska na odmor. Strijelac je bio Koka.

Treći gol djelo je našeg reprezentativca. Dikmen je primio loptu na ivici šesnaesterca i uposlio Hadžiahmetovića koji je iz prve i bez oklijevanja uputio snažan šut, te matirao golmana Guvenca za 3:0.

Bio je ovo drugi gol u Superligi za Amira Hadžiahmetovića, koji na svom kontu ima i dvije asistencije ove sezone. Bivši igrač Željezničara ove sezone ima 31 nastup za svoj klub.

Naš fudbaler je pred sami kraj utakmice asisteirao za četvrti gol Konye, koja je na kraju meča slavila rezultatom 4:1.