Hladan tuš za Bavarce: Adamu pogodio za vodstvo Salzburga (VIDEO)

Nogomet 16. feb 202221:40 > 21:42 0 komentara
REUTERS/Andreas Gebert

Bayern Munchen gostuje u Salzburgu i trenutno gubi u utakmici osmine finala Lige Prvaka.

Nije dobro počelo za domaćina iz Austrije jer im se povrijedio u 12. minuti napadač Noah Okafor. 21-godišnjaka zamijenio je Chikwubuike Adamu.

Samo devet minuta kasnije matirao je Svena Ulreicha nakon asistencije Brendena Aaronsona. Gol možete pogledati OVDJE.

Iako Bayern dominira i ima veći posjed lopte, obje ekipa imaju za sada po dva šuta u okvir gola. Tim Juliana Nagelsmanna izveo je i vše kornera za sada, četiri u odnosu na dva RB Salzburga. Ipak pred kraj poluvremena austrijska ekipa ima prednost 1-0.