Inter siguran protiv Spezie, Džeki posljednjih 15 minuta

Nogomet 01. dec 202120:26 0 komentara
REUTERS/Alessandro Garofalo

Fudbaleri milanskog Intera savladali su Speziu na stadionu Giuseppe Meaza u okviru 15. kola talijanske Serie A rezultatom 2:0.

Nerazzurre je u prednost doveo Gagliardini u 36 minuti susreta nakon asistencije Lautara Martineza.

Argentinac je u drugom poluvremenu nakon asistencije postigao i pogodak. U 58. minuti susreta je bio siguran sa bijele tačke.

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko u igru je za Inter ušao u 73. minuti kada je zamijenio Lautara Martineza.

U drugom susretu odigranom večeras Bologna je golom Svanberga priredila iznenađenje i savladala kod kuće Bolognu.

Inter nakon ove pobjede zauzima drugo mjesto na tabeli sa 34 osvojena boda, Spezia je 17. sa 11 bodova. Roma nakon poraza zauzima petu poziciju sa 25 bodova, Bologna je osma sa bodom manje.