Italijanski mediji: Burna svađa Džeke i Inzaghija nakon izmjene

Nogomet 25. maj 202308:37 0 komentara
Printscreen

Inter je osvojio trofej Kupa Italije, a mediji jutros pišu o burnoj svađi Edina Džeke i Simonea Inzaghija.

Corriere dello Sport piše da je bosanskohercegovački reprezentativac bio nezadovoljan izmjenom, kada ga je Inzaghi izveo u 58. minuti meča, a uveo Romelua Lukaku.

Dijamant i saigrači slave: Party u svlačionici Intera, đuskao i Džeko (VIDEO)

Italijnski medij navodi da se Džeko požalio treneru, a onda je uslijedila burna diskusija trenera i napadača. Šef stručnog štaba Nerazzura mahao je rukama, pozvao Džeku i objasnio mu svoju odluku.

Dijamant je propustio dobru priliku u prvom poluvremenu pri rezultatu 1:0 za Fiorentinu, ali je iz izgledna pozicije, šutirao preko gola Pietra Terracciana.

Džeko se oglasio nakon osvojenog Kupa, evo šta je poručio fanovima

Ekipa iz Milana pobijedila je preokretom, nakon dva gola Lautara Martineza, a vodeći gol za Ljubičice postigao je Nicolas Gonzalez.