Jakirovićeva Rijeka namučila veliki Juventus

Nogomet 22. dec 202216:40 0 komentara
NK Rijeka

Nogometaši Rijeke poraženi su u prijateljskoj utakmici kod Juventusa u Torinu, ali su pružili jako dobar otpor.

Juventus je u prijateljskoj utakmici zatvorenog tipa (nije bilo gledatelja) na svom Allianz stadionu pobijedio Rijeku 1:0 golom Moisea Keana u 73. minuti.

Isti je igrač u prvom poluvremenu promašio najbolju šansu Juvea, a dobru je priliku imala i Rijeka preko Ampema u 9. minuti.

“Probudimo se!”, viknuo je s klupe trener Juventusa Massimiliano Allegri u 63. minuti.

I probudili su se njegovi igrači. U 73. minuti poentirao je Kean za 1:0. Do kraja je ekipa Sergeja Jakirovića zaprijetila pokušajem Halilovića koji je blokirao Riccio.

Za Rijeku su igrali: Labrović, Grgić, Dilaver, Galešić, Vukčević, Ampem, Selahi, Liber, Babić, Marin i Frigan, te u nastavku još Obregon, Halilović, Smolčić, Vlasenko, Đuričin, Vrančić, Alvarez, Dujmović, Zlomislić i Panić.

Juventus je pak nastupio u sastavu: Szczesny, Gatti, Riccio, Huijsen, Soule, McKennie, Locatelli, Fagioli, Kostić, Milik, Kean. U drugom poluvremenu igrali su još Barrenechea, Miretti, Iling, Perin, Ake, Barbieri, Compagnon, Nonge Boende i Mbangula.