Juve i Lazio sigurni u Serie A

Nogomet 15. jan 202223:10 0 komentara
REUTERS/Massimo Pinca

Nogometaši Juventusa rutinskom su se 2-0 (1-0) domaćom pobjedom protiv Udinesea u susretu 22. kola talijanskog prvenstva uspjeli bodovno poravnati s četvrtom Atalantom na tabeli.

Juventus je u vodstvo doveo Dybala (19) preciznim udarcem sredinom prvog poluvremena, a konačni rezultat je udarcem glavom pred kraj postavio McKennie (79).

Peti Juventus dada ima 41 bod, kao i četvrta Atalanta, ali je odigrao dvije utakmice više od sastava iz Bergama. Udinese je 14. sa 20 bodova.

Ranije u subotu je Lazio lakoćom sa 3-0 (2-0) kao gost svladao posljednju Salernitanu. Dvoboj je praktički bio riješen već nakon prvih 10 minuta kada je dva puta mrežu domaćih tresao Immobile (7, 10), pa je ostatak susreta bio odrađivanje posla, a konani rezultat postavio je Lazzari (66). Lazio je ovom pobjedom stigao na šesto mjesto sa 35 bodova, dok je Salernitana na dnu sa 11.

Torino je nakon preokreta pobijedio Samprodiju 2-1. Caputo je doveo ekipu iz Genoe do prednosti, a preokret su kreirali Singo i Praet. Sampdorija je petnaesta, a Torino deveti.