Juventus minimalno protiv Malmoa, 6 golova na susretu Zenita i Chelsea

REUTERS/Massimo Pinca

Fudbaleri Juventusa savladali su Malmo rezultatom 1:1 u 6. kolu grupe H UEFA Lige prvaka, dok su Zenit i Chelsea u sjajnom susretu remizirali rezultatom 3:3.

Trenutak odluke desio se u 18. minuti susreta kada je Moise Kean pogodio na asistenciju Bernardeschija.

Reprezentativac Bosne i Hercegovine Anel Ahmedhodžić odigrao je cijeli meč za Malmo, dok je Adi Nalić u igru ušao u 90. minuti susreta.

Šest golova na susretu Zenita i Chelseaja

Branilac naslova titule Starog kontinenta Chelsea, poveo je već u drugoj minuti preko Time Wernera, ali je Zenit u samom finišu prvog dijela preko Claudinha i Azmouna preokrenuo rezultat.

Ipak, tim Thomasa Tuchela je u drugom poluvremenu golovima Romelua Lukaua u 62., te Wernera koji je svojim drugim golom u 85. minuti preokrenuo rezultat. Međutim veliko slavlje domaćoj ekipi i bod donio je Ozdoev u četvrtoj minuti nadoknade sjajnim pogotkom.