Kako je Grbavica ugostila svjetske prvake: Zavirite u svlačionicu Francuske

Nogomet 02. apr 202110:18 0 komentara

Fudbalska reprezentacija Francuske u trećem kolu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo koje će se 2022. godine igrati u Kataru gostovala je kod našeg najboljeg tima na stadionu Grbavica.

Francuzi su slavili s minimalnih 1:0 pogotkom Griezmanna u utakmici u kojoj je naša selekcija bila ravnopravan protivnik na terenu. Francuzi jesu imali terensku inicijativu, ali je u prvom poluvremenu Plave spašavao golman Tottenhama – Hugo Lloris.

Francuzi su na zvaničnom YouTube računu Fubdalskog saveza objavili detalje dolaska i boravka u svlačionici prije utakmice, na poluvremenu i nakon utakmice.

Kako se spremaju za utakmicu, šta slušaju u svlačionici, kakva je bila reakcija Didiera Deschampsa na poluvremenu, kako su se ponašali nakon što je Daniele Orsato označio kraj utakmice, pogledajte u ovom videoprilogu.

Narednu utakmicu kvalifikacija naša selekcija igra 1. septembra na gostujućem terenu u Francuskoj.