Kao nekada: Pogodio Messi, a onda i Ronaldo! (VIDEO)

Nogomet 19. jan 202319:14 0 komentara
REUTERS/Ahmed Yosri

Sjajno prvo poluvrijeme priredile su nam ekipe Paris Saint Germaina i tima sastavljenog od fudbalera Al Hilala i Al Nassra.

Nakon prvih 45 minuta rezultat je neriješen – 2:2, a u listu strijelaca upisali su se Lionel Messi i Cristiano Ronaldo. Baš kao nekada u okršaju titana!

Poveo je PSG već u trećoj minuti susreta. Neymar je lijepo uposlio Messija, a Argentinac matirao golmana Al Owaisa.

U 34. se i drugi velikan upisao u listu strijelaca. Cristiano Ronaldo je pogodio sa bijele tačke nakon što je prethodno sam izborio kazneni udarac. U šesnaestercu ga je oborio Keylor Navas.

Pet minuta kasnije Parižani ostaju sa igračem manje jer je Juan Bernat zaradio crveni karton, ali im ni to nije smetalo da ponovo dođu do prednosti.

Igrala se 43. minuta kada je Mbappe asistirao Marquinhosu, a ovaj matirao arapski tim.

Mogao je PSG sa dva gola prednosti na odmor, ali je u trećoj minuti sudijske nadoknade Neymar promašio penal.

Ipak, novo poravnanje Al Hilalu i Al Nassru donio je Cristiano Ronaldo drugim golom na utakmici tri minute nakon promašenog penala Neymara.

Jedno je sigurno – očekuje nas još nevjerovatno zanimljivih 45 minuta.