Kiks Barcelone vratio Real u izjednačenu utrku

Nogomet 31. dec 202216:40 1 komentar
REUTERS/Albert Gea

Barcelona nije uspjela slaviti u gradskom derbiju španskog prvenstva protiv Espanyola.

U susretu 15. kola Barcelona i Espanyol odigrali su 1:1 u utakmici koju je svaka ekipa završila s deset igrača.

Marcos Alonso doveo je Barcelonu u vodstvo nakon samo sedam minuta igre, a kasnije je bio krivac za izjednačujući pogodak protivnika kada je u 73. minuti skrivio kazneni udarac koji je realizirao Joselu.

Sudac Antonio Lahoz podijelio je velik broj kartona, Barceloni čak deset žutih od čega dva za Jordija Albu, dok su gosti zaradili osam, a dva je dobio Vinicius Souza.

Barcelona je kiksom došla na 38 bodova koliko ima i Real Madrid koji je u petak svladao Valladolid. Espanyol je na šesnaestom mjestu s tek 13 bodova.