LK: Marseille savladao PAOK, Kolašincu sat vremena igre

Nogomet 07. apr 202223:01 0 komentara
REUTERS/Gonzalo Fuentes

Fudbaleri Marseillea savladali su u prvom četvrtfinalnom susretu ekipu PAOK-a rezultatom 2:1.

Poveo je Marseille u 13. minuti preko Gersona, a asistent je bio Payet.

Sjajni Francuz je u 45. minuti i sam se upisao u listu strijelaca. I to na spektakularan način. Bio je to neodbranjim udarac za protivničkog golmana. Gol Payeta pogledajte OVDJE.

Sve što je PAOK uspio uraditi do kraja meča jeste gol El Kaddourija iz 48. minute.

U preostala dva susreta odigrana Večeras Leicester i PSV su remizirali bez golova, dok je Bodo/Glimt ponovo slavio protiv Rome. Bilo je 2:1.

Povela je Roma u 43. minuti preko Pellegrinija, ali je norveški tim u drugom dijelu golovima Saltnesa i Vetlesena uspio preokrenuti i ponovo slaviti protiv Rome. Podsjećamo, Bodo/Glimt je deklasirao Romu u grupnoj fazi, bilo je 6:1.