LP: Shkupi napravio iznenađenje i remizirao na Maksimiru

Nogomet 19. jul 202223:05 0 komentara
REUTERS/Marcelo Del Pozo

Dinamo je u prvoj utakmici drugog pretkola Lige prvaka na Maksimiru odigrao 2:2 protiv Shkupija.

Gosti su bolje ušli u meč i pogotkom Quevena u 25. minuti šokirali navijače na Maksimiru. Izjednačili su Zagrepčani minut prije kraja regularnog toka prvog poluvremena. Moharrami je uposlio Ademija, koji pogađa za privremeno iznenađenje.

Bio je to rezultat prvog poluvremena.

Dinamo je krenuo po pobjedu u drugom dijelu meča, plavi su igrali bolje a pred sami kraj utakmice, u 83. minutu njihov trud se isplatio. Ademi je ovaj put bio u ulozi strijelca, a mrežu Shkupija pogodio je Petković.

Kada su svi mislili da će Dinamo ipak slaviti, novi hladan tuš na Maksimiru. Georgijev je uposlio Cephasa, koji je poslao loptu iza leđa Livakovića. Igrao se 89. minut.

Za nove napade Dinama vremena nije bilo, te će se Zagrepčani morati “vaditi” u Makedoniji u uzvratnom susretu, koji se igra za sedam dana.