Marokanac Aguerd na neslavan način ušao u historiju Mundijala (VIDEO)

Nogomet 01. dec 202217:37 0 komentara
REUTERS/Lee Smith

Defanzivac Maroka Najef Aguerd postigao je autogol u utakmici trećeg kola grupne faze Svjetskog prvenstva protiv Kanade.

Fudbaler engleskog West Hama je u 40. minutu pokušao da presejče napad Kanađana, ali je taman toliko skrenuo loptu da je ona prevarila golmana Maroka kao loptu u gol svog tima, na semaforu je bilo 2:1 u korist Marokanaca.

Nestvaran promašaj Lukakua i velika sreća za Hrvate! (VIDEO)

Ovaj autogol bio je prvi na Mundijalu u Kataru i jubilarni 100. u historiji svih svetskih prvenstava.

REUTERS/Hannah Mckay

U toku je drugo poluvrijeme meča između Maroka i Kanade. Vodi afrička selekcija sa 2:1…

Ako ostanu trenutni rezultati (0:0 u duelu Hrvatske i Belgije), Maroko će biti senzacionalni pobjednik grupe.