Marseille siguran protiv Reimsa, Kolašincu deset minuta igre

Nogomet 07. aug 202222:38 0 komentara
REUTERS/Eric Gaillard

Fudbaleri Marseillea slavili su u prvom kolu francuske Ligue 1 protiv Reimsa uvjerljivim rezultatom 4:1. Bh. reprezentativac Sead Kolašinac u igru je ušao u 83. minuti kada je zamijenio Claussa.

Poveo je Marseille već u 13. minuti kada je Faes postigao autogol, a u sudijskoj nadoknadi prvog dijela debitant Nuno Tavares postiže prvijenac nakon dodavanja Balerdija.

Igor Tudor u drugom dijelu uvodi još jednog novajliju, Luisa Suareza koji se nedugo zatim i upisuje u listu strijelaca. Igrao se 75. minut kada je doskorašnji fudbaler Granade postigao prvi gol u francuskom šampionatu.

Sve što je Reims uspio do kraja meča jeste gol Florina Balagouna iz 84. minute.

Konačan rezultat postavio je Luis Suarez drugom golom na susretu u samom finišu.