Marseille slavio protiv St. Etiennea, Kolašinac zamijenjen na poluvremenu

Nogomet 03. apr 202217:12 0 komentara
REUTERS/Stephane Mahe

Fudbaleri Marseillea savladali su u 30. kolu francuske Ligue 1 ekipu St. Etiennea u gostima rezultatom 2:4.

Ipak, nije počeo meč najbolje za tim Jorgea Sampaolija jer je domaćin poveo već u devetoj minuti preko Bouange.

Mučio se Marseille u prvom dijelu, ali su do poravnanja stigli u prvoj minuti nadoknade prvog dijela. Strijelac je bio Payet sa bijele tačke.

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac zamijenjen je na poluvremenu, a u igru je umjesto njega ušao Cengiz Under.

Marseille je došao do preokreta u 60. minuti kada je Kolodziejczak pogodio vlastitu mrežu.

Dieng sa novog kaznenog udarca u 68. povećava na 3:1, da bi četvrti gol za goste pet minuta kasnije postigao Harit.

St. Etienne je do kraja uspio samo da smanje rezultat, a strijelac je u 83. minuti bio Douath.