Milan pobjedom zasjeo na prvo mjesto, Krunić ušao u 75. minuti

Nogomet 13. feb 202214:49 0 komentara
REUTERS/Daniele Mascolo

Nogometaši Milana na San Siru su svladali Sampdoriju sa 1-0 (1-0) u prvoj nedjeljnoj utakmici 25. kola talijanske Serie A.

Ovom pobjedom Rossoneri su barem privremeno zasjeli na vrh tabele italijanskog prvenstva u iščekivanju nadoknade utakmice između Bologne i Intera, koja je 6. januara otkazana zbog COVID-a.

Rafael Leao donio je pobjedu Milanu golom već u 8. minuti dvoboja. Imao je Milan još nekoliko dobrih prilika, ali do novog gola momčad Stefana Piolija nije došla.

Reprezentativac BiH Rade Krunić ušao je u igru u 75. minuti umjesto Ismaela Bennacera, i do kraja pružio solidnu partiju.

Milan je 17. pobjedom došao do 55 bodova. Drugoplasirani Inter ima 54 boda, ali i utakmicu manje, dok je treći Napoli sa 53 boda iz 25 nastupa.

U nedjelju će još igrati: Genoa – Salernitana, Empoli – Cagliari, Verona – Udinese (sve 15.00 sati), Sassuolo – Roma (18.00) i Atalanta – Juventus (20.45).