Nakon poluvremena Klopp zamijenio očajnog Van Dijka

Nogomet 02. jan 202320:11 0 komentara
REUTERS/Toby Melville

Na poluvremenu, u gostujućem meču protiv Brentforda, Liverpool je bio u zaostatku od dva gola, a Jurgen Klopp najvećeg krivca je vjerovatno pronašao u jednom od svojih najboljih igrača, Virgilu Van Dijku.

Iako je stameni Nizozemac gotovo uvijek sjajan, to večeras protiv Brentforda nije bio slučaj.

Klopp je toliko bio nezadovoljan da je odlučio svog najboljeg defanzivca zamijeniti na poluvremenu, a zamijenio ga je Joel Matip.

Inače, Liverpool ove sezone ne igra na uobičajenom nivou, a potvrda toga je činjenica da su Redsi u prvenstvu primili više golova od gradskog rivala Evertona, koji se bori za opstanak.

Inače, na odmor u utakmici između Brentforda i Liverpoola se otišlo pri rezultatu 2:0, iako je domaćima poništen još jedan pogodak zbog ofsajda.