Navijači na Koševu aplauzom nagradili Milsami, a zvižducima ispratili Sarajevo

Nogomet 16. jul 202108:47 0 komentara
N1

Nogometaši Sarajeva sinoć su eliminisani iz Koferencijske lige nakon što su na stadionu "Asim Ferhatović Hase" izgubili 1:0 od moldavskog kluba Milsami. Navijače Bordo tima je taj poraz šokirao pa su tako to nezadovoljstvo i izrazili.

Naime, po završetku utakmice, navijači su sa tribina aplauzom ispratili ekipu Milsamija dok su igrači s terena odlazili u svlačionice.

S druge strane, kada je došao red na igrače Sarajeva, navijači su, izrevoltirani gubitkom, zvižducima ih ispratili.

Međutim i tokom utakmice u nekoliko navrata su se čula negodovanja na igru koje je pokazalo Sarajevo izabranika Gorana Sablića.

Osim zvižduka, sa tribina su se mogli čuti i uzvici i uvrede na račun igrača Bordo tima koji su za to vrijeme teren napustili pognute glave.

Milsami je sinioć nakon pobjede nad Sarajevom ostvarilo prolaz u narednu fazu takmičenja.