Nevjerovatna situacija: Krunićev saigrač spriječio gol svoje ekipe (VIDEO)

Nogomet 14. mar 202308:09 0 komentara
screenshot/Twitter

Milan je sinoć neočekivano remizirao protiv Salernitane na San Siru 1:1, a sve je moglo biti drugačije da igrač Rossonera Pierre Kalulu nije spriječio gol svog tima.

Milan je bio bolja ekipa, imali su nekoliko ozbiljnih šansi za gol, ali nisu bili uspješni. U 88. minuti svi su loptu već vidjeli u golu. Alessandro Florenzi je šutirao, a stoper Milana Kalulu je neoprezno zaustavio na crti i tako svoj tim ostavio bez pobjede.

Domaći su poveli preko Oliviera Girouda u prvom poluvremenu da bi Dia Salernitani donio veliki bod. Nakon ovog remija Milan je na četvrtom, a gosti na 16. mjestu.

Bh. fudbaler Rade Krunić odigrao je cijeli susret i bio jedan od najboljih igrača u redovima domaće ekipe.