Nevjerovatni Nemanja Bilbija srušio tuzlansku Slobodu

Nogomet 13. mar 202216:51 0 komentara
HŠK Zrinjski Mostar

Fudbaleri mostarskog Zrinjskog savaladali su na Tušnju ekipu Slobode u posljednjem susretu 22. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine rezultatom 0:2.

Nakon veoma slabog prvog poluvremena, uz veoma loš teren, u drugom je na scenu ponovo stupio fenomenalni Nemanja Bilbija.

Napadač Plemića je postigao dva pogotka i donio veliku pobjedu svojoj ekipi koja sigurnim koracima ide ka tituli prvaka Bosne i Hercegovine.

Pogodio je Bilbija u 52. minuti sa bijele tačke, da bi konačan rezultat u 73. minuti postavio nakon kornera svoje ekipe. Ovo je za Bilbiju bio već 21 pogodak u premijer ligi.

Zrinjski nakon 22. kola zauzima lidersku poziciju na tabeli sa 57 osvojenih bodova, dok je Sloboda sedma sa 25.

Ovim susretom kompletirana je druga trećina šampionata, a kompletan raspored trećeg dijela pogledajte OVDJE.

Program N1 televizije možete pratiti UŽIVO na ovom linku kao i putem aplikacija za Android|iPhone/iPad