Newcastle slavio veliku pobjedu protiv Tottenhama

Nogomet 23. okt 202219:32 0 komentara
REUTERS/David Klein

Fudbaleri Newcastlea slavili su veliku pobjedu u 13. kolu engleskog Premiershipa. Svhrake su slavile u gostima protiv Tottenhama, a rezultat je glasio 1:2.

Prvi gol Uniteda plod je greške Huga Llorisa, a strijelac je bio Callum Willson. U tim trenuccima igrala se 31. minuta.

Samo devet minuta kasnije Longstaff je proigrao Almirona, a sjajni Paragvajac matirao francuskog golmana.

Sve što su Pijetlovi uspjeli uraditi jeste gol Harryja Kanea iz 54. minute susreta.

Newcastle se ovom pobjedom probio na četvrtu poziciju tabele Premiershipa i sada ima 21 osvojeni bod. Tottenham je treći sa dva boda više.