Nova bruka Uniteda, postali predmet ismijavanja

Nogomet 13. aug 202220:25 0 komentara
REUTERS/David Klein

Fudbaleri Manchester Uniteda doživjeli su novu sramotu, nakon što su poraženi na gostovanju kod Brentforda rezultatom 4:0.

Samo je 10 minuta trebalo Dasilvi da načne gol “Crvenih đavola”, a osam minuta kasnije već je bilo 2:0 za domaće. Strijelac je bio Jensen.

Oba gola idu na dušu odbrane Uniteda, koja je loše reagovala kod oba primljena pogotka.

Taj rezultat stajao je do 30. minute, a onda nova crna rupa fudbalera iz Manchestera.

Najprije je Ben Mee povećao vodstvo Brentforda na asistenciju Toneyja, a Toney je upisao i drugu asistenciju u 35. minuti, kada je strijelac bio Mbeumbo.

Nije svom timu mogao pomoći ni Cristiano Ronaldo, koji je za United nastupio od prve minute.

Nova sramota Uniteda izazvala je brojne korisnike društvenih mreža koji na United gledaju sa podsmijehom.